google-site-verification=-sjRF7PyrvVczLmFhFVa7LGXMZxF0DlFb54XP0fA1F8

Çayırova Diş Polikliniği

Çayırova Diş Polikliniği

Çayırova Diş Polikliniği

Diş ağrısı çekmek inanılmaz bir o kadar da dayanılmazdır. Ufak bir diş ağrısı ya da sorunu ertelendiğinde, geçer diye bakıldığında aslında daha büyük sorunlarla yenide ortaya çıkacak sizleri çok zor duruma sokacaktır. Özellikle 20 yaş diş problemleri günlük yaşantıyı çok zor hale getirir. Bir şeyler yiyip içerken yaşanılan hassasiyet ve ağrı günden güne daha çekilmez halen gelmeden Çayırova Diş Polikliniği arayarak hemen randevu alabilirsiniz. 20’lik diş işlemlerinden korkan hastalar için uygulanan özel tedaviler ile hiçbir ağrı, sızı duyulmaz. Deneyimli diş hekimleri korkan hastalar için lokal anestezinin yanı sıra sedasyon işlemiyle konforlu bir tedavi süreci tanır.

 

Gömülü 20 Yaş Dişleri

20 yaş diş problemleri arasında sıklıkla gömülü 20 yaş dişleri ile karşılaşılmaktadır. Çayırova Diş merkezi çene kemikleri arasında farklı nedenlerden dolayı kalmış dişleri tespit eder. Gömülü diş problemi çene kemikleri arasından sürme yolu olmadığında yaşanılan bir sorundur. Çayırova Diş Polikliniği çeneye diğer dişlere zarar veren ağrılı gömülü dişlerde başvuracağınız bir diş polikliniğidir. Gömülü dişler çevresinde ki dişlere zarar verdiğinde anında lokal anestezi ile çekim işlemi gerçekleştirilir. 20 yaş diş çekimi öncesinde diş hekimleri çene filmleriyle birlikte nasıl bir yol izleyeceğini belirler. İşlem süresi gömülü dişin pozisyonu, diş- kemik ilişkisine bağlı olarak değişkenlik gösterse de çoğunlukla aynı gün içerisinde tedavi uygulamak mümkündür.

 

20 Yaş Diş Ağrısı

İnsan ömrü boyunca en son çıkan azı dişleri olarak adlandırılan 20’lik dişler genellikle 20li yaşlarda görüldüğü için bu adı almıştır. Başta herhangi bir zararı olmasa da kişiden kişiye ve diş-kemik yapısına göre değişen 20 yaş diş ağrısında Çayırova Diş Polikliniği size gereken tüm hassasiyeti göstererek en uygun tedavi yöntemini sunar. 20’lik diş ağrısı geçici olabileceği gibi kalıcı ve oldukça büyük sorunlara neden olabilen sorunlarla da baş gösterebilir. Bu yüzden deneyimli Çayırova diş hekimleri 20’lik dişin durumuna, çıkma şekline göre çekim yapılıp yapılmayacağına karar vermektedir. Bir faydası olmadığı gibi zararı olabilen 20’lik diş çekimi geç kalınmadan yapılmalıdır.

 

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek