google-site-verification=-sjRF7PyrvVczLmFhFVa7LGXMZxF0DlFb54XP0fA1F8

Estetik Dolgu Hakkında Bilinmeyenler

Estetik Dolgu Hakkında Bilinmeyenler

Estetik Dolgu Hakkında Bilinmeyenler

Diş kaybı dokularının yerine güvenle bir şekilde yenilemek için kullanılan yönteme estetik dolgu denilmektedir. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği her randevuda 6 dişe kadar estetik dolgu uygulaması yapmaktadır. Son yıllarda sıklıkla başvurulan yöntemler arasında yer alan diş dolgusu ile güvenle gülümseyebilir, hayalini kurduğunuz estetik görünümlü dişlere kavuşabilirsiniz. Ayrıca estetik dolgu, gülüş estetiğinden farklı olarak kırık, çatlak ya da çürük dişi yeniden işlevini kazandırarak, doğal görünümüne ulaştırır.

Uzman hekimlerce uygulanan estetik dolum bir dişin doğal şekline, görünümüne ya da yüzey mikro yapısına uygun olarak gerçekleştirilir. Böylelikle dişer yapmacık bir görünüm yerine doğal görünümüyle onarılır. Estetik dolgu yaptıranlar işlem sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmadan uzun yıllar boyunca bireysel güzelliklerine kavuştuklarını dile getirir.

 

Estetik Dolgu ve Etkileri

Diş estetik dolgu nedir sorusunda Kocaeli’nin en iyi Polikliniği olan Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine güvenebilirsiniz. Kırık dişe estetik dolgudan tüm diş restorasyon işlemlerine kadar uygulama yapan doktorlar, işlemlerin diş durumuna da bağlı olarak 2 hafta kadar sürdüğünü söylemektedir.

 

Diş muayenesi ardından istekleriniz doğrultusunda karar verilen diş dolgusu sonrasında çıkarılan sesler ve kelimeler net olmayabilir. Bu durumla özellikle diş arası boşlukları doldurulmuşsa karşılaşılmaktadır. Bazı durumlarda ise dolgulu diş renkleri düzensiz gibi gözükse de zamanla diş neme doyarak renk farklılıkları ortadan kalkacaktır. Estetik dolgu uygulamaları sonrasında diş eti ağrısı ya da diş hassaslığı ile karşılaşmak çok normaldir. Hatta diş yıkama sırasında kanama bile olabilir.

 

Estetik Dolgu Fiyatları 2020

Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği estetik dolgu fiyatları yapılan işleme görse farklılık göstermektedir.  Fakat Kocaeli ilinde en kaliteli ve en uygun fiyatlandırmalar yalnızca bu polikliniğe aittir.

Estetik diş dolgusu ardından bir takım dikkat etmeniz temizlik kuralları vardır. Öncelikle dişlerinizi uygun şekilde temizlerken sert ve aşındırıcı malzeme kullanmaktan kaçınmalısınız. Bu aşındırıcı özellikteki malzemeler ve genellikle macunlar estetik şekilde doldurulmuş dişin yüzeyini aşındırarak cilanın kaybolmasına neden olur. Yılda iki kez cila yenileme işlemini yaptırmanız gerekmektedir.

 

Gebze Diş, Darıca Diş, Çayırova Diş denince akla gelen ilk kliniktir Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek