google-site-verification=-sjRF7PyrvVczLmFhFVa7LGXMZxF0DlFb54XP0fA1F8

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Günümüzde istisnasız herkes beyaz dişlere sahip olmak ister. Fakat herkesin genetiği ve yaşam standartları birbirine benzemediği için bu istek genellikle diş hekimlerine başvurularak gerçekleştirebilir. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sağlıklı bir gülümsemenin temelini oluşturacak beyaz dişler için Kocaeli’de başvurabileceğiniz en iyi diş polikliniğidir. Deneyimli Gebze Diş estetik diş hekimliği bölümü uygulamaları sayesinde beyaz hatta daha beyaz dişlerle sağlıklı gülüşlere kavuşabiliyor.

Diş beyazlatmak tamamen kişinin isteğine bağlı olarak uygulansa da bazen kullanılan antibiyotiklerin ya da fazla flora maruz kalma durumlarında tercih edilmesi gerekir. Diş yapısına bağlı renk bozukluklarında da diş beyazlatma yöntemine başvurulur.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş hekimlerince klinikte yapılması gerekilen diş beyazlatma işlemi, işinin uzmanı hekimlerce uygulanması gerekmektedir. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bu konuda yıllardır tüm beceri ve bilgi birikimini kullanarak ortaya harika uygulamalar çıkarır. Herkesin hayranlıkla bakıp kendisine de yaptırmak isteyeceği tonlardaki beyaz dişler için öncelikle onaya gerek vardır. Darıca Diş merkezi hastanın ağzındaki doğal dişlerin renk tonunu araştırır. Yapılan inceleme ve öncesinde ki diş renginin araştırması uygulama sonrasında başarının ne izlenmesi açısından önem taşır. Diş beyazlatıcı ilacı kullanımında diş hekimi özel bir alet kullanarak toplamda 15 dakika ışın kullanır. Işın işlemi beyazlatıcının sertleşmesi için 3 kez uygulanmaktadır. Poliklinikte uygulanan beyazlatıcı ajanların peroksit oranları oldukça yüksek olduğundan beyazlatma hızlı ve uzun ömürlü olacaktır.

Daha Beyaz Dişler

Dişlerin görünümü sosyal hayatta ve yaşam boyunca önem taşır. İnsanlarla iletişime geçerken iyi hissedebilmek adına dişlerin şeklinin düzgün olup renginin beyaz olması gerekir. Evde uygulanan diş beyazlatma yöntemleri kalıcı çözüm olmayabilir. Çayırova Diş hekimliğinde estetik ve restoratif maddelerinde yardımıyla şekil ve konum bozukluğundan diş beyazlatma işlemlerine kadar uygulamalar yapılmaktadır. Medikal olarak ve yalnızca diş hekimlerinin uyguladığı beyazlatma yöntemi kalıcılık vaat etmektedir. Diğer yöntemlere göre daha hızlı ve ekonomik beyazlatma hiç şüphesiz bleaching yöntemi olmaktadır. 3 ila 4 ton diş rengi açma garantisi veren bu yöntem diş eti ve diş rahatsızlığı olmayan herkeste uygulanmaktadır.

WhatsApp Destek