google-site-verification=-sjRF7PyrvVczLmFhFVa7LGXMZxF0DlFb54XP0fA1F8
Çayırova Diş Polikliniği
Çayırova Diş Polikliniği

Ağız ve diş sağlığını konusunda hassas olmanız yaşantınızı etkileyecek unsurlar arasındadır. Dişlerinize verdiğiniz önemin farkında olan ve uzman hekimleriyle sizlere her daim kapılarını açan Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile artık gülüşleriniz sağlıklı, yaşantınız sorunsuz olacak!

Çayırova Diş merkezinde aklınıza gelecek tüm diş problemlerinde uygulanan hizmetler tamamen sizlerin öneri ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir. 8 doktor ile teknolojinin ağız, diş sağlığı alanında ki tüm yeniliklerinden faydalanan ekip ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere bir telefon kadar yakındır.

Zirkonyum Kaplama

Çayırova Diş merkezi hizmetleri arasında yer alan zirkonyum kaplama hakkında merak ettiklerinize yazının devamında ulaşabilirsiniz. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği zirkonyum kaplama tedavisi aşamalarında hastaya hastaya rahatsızlığı, hayalindeki diş örneğini sorarak birlikte bir diş görüntüsü oluşturur.

Zirkonyum Kaplama Avantajları

Metal destekli porselenler ışık geçirgenliği olmayan materyallerdir. Genellikle tamamen diş eksikliklerinde uygulanır. Yalnızca birkaç diş üzerinde tedavi uygulanacaksa zirkonyum kaplama tercih edilmelidir. Zirkonyum dişlerin metal destekli porselen dişlere göre avantajları ele alındığında diş içerisinde herhangi bir materyal bulunmadığı için ışık geçirgenliği yaşanabilecek ve bu şekilde dişler daha doğal gözükecektir. Çayırova Diş hekimleri daha açık renkli dişler elde ettikten sonra, herhangi bir metal alt yapı olmadığından kenarları daha ince hazırlar. Bu incelik diş etlerine baskıyı azaltacak avantajlar arasındadır. Zirkonyum uzun ömürlüdür. İleriki yaşlarda bile estetik bozulma olmadan kullanıma devam edilir.

Zirkonyum Diş Estetiği Süreci

Genel olarak 6 iş günü içerisinde hazırlanan tedavide ilk aşamada hazırlanır. Zirkonyumlar ince materyaller oldukları için dişler üzerinde çok fazla aşındırma yapmaya gerek yoktur. Dişler çepeçevre aşındırıldıktan sonra ölçüler alınır. Günlük yaşantıya devam etmek için geçici dişler hastaya uygulanarak prova aşamasına geçilmektedir. Provalarda sağlık uyumu, renk uyumu ve büyüklükler ile estetik yönler ele alınır. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tüm aşamalarda hastanın öneri, beklenti ve beğenisi gibi duygu durumlarına da önem vererek tedaviyi başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Gebze Diş, Darıca Diş ve Çayırova Diş denince akla gelen ilk Polikliniktir Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.

WhatsApp Destek