google-site-verification=-sjRF7PyrvVczLmFhFVa7LGXMZxF0DlFb54XP0fA1F8
Darıca Diş Polikliniği
Darıca Diş Polikliniği

İnsanlar sosyal, günlük ya da iş hayatlarında iletişim halindedirler. İletişimde ilk olarak yüze bakılır. Kişinin dişlerine gereken özeni göstermesi ve güzel sağlıklı gülüşe sahip olması iletişimin daha kuvvetli olmasını sağlayacaktır. Dişlerin sağlıklı olması ve hayat boyu sorunsuz dişler için hemen şimdi Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile iletişime geçerek aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Darıca Diş merkezi sağlıklı, parlak, beyaz dişlere kavuşmanızı sağlayarak tüm aşamalarda sizinde fikrinizi alarak hareket edecektir. Poliklinik her soruna estetik şekilde bakarak dişlerin diş etleri uyumunun yanı sıra ayrıca çeneler ve yüzle olan uyumunu da inceleyerek bu tür bir yaklaşımda bulunur. Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmetleri arasında yer alan porselen lamine hakkında merak ettikleriniz yazının devamında!

Porselen Lamine Nedir?

Son günlerde porselen lamine, işlemine lamine diş ya da yaprak diş isimleri de verilir ve oldukça fazla uygulanan teknikler arasındadır.

Estetik amaçlı olarak çoğunlukla ağız içerisinde ön tarafta bulunan dişlere uygulanan ince porselen kaplamalarla istenilen estetik gülüşe sahip olunabilir. Darıca Diş ekibi tedavinin ilk amacında ön dişlere uygulama yapar ve az miktarda malzeme kullanır. Laminate porselen kaplamalarla renk ve doku uyumu harika olan dişleri ortaya çıkarır.

Porselen Lamine Kimler Yaptırabilir?

Porselen Lamine isteyen herkese uygulanacak uygulamalar arasında değildir. Tedavi olmak için birkaç hususun olması gerekir. Eğer dişlerinizde diş rengi farklılığı var ise uygulama yaptırabilirsiniz. Genelde yaşlanmayla birlikte karşılaşılan renk farkında renkler lamine kaplama ile uyumlu hale getirilir. Bunun dışında mine defektleriyle karşılaşıldıysa, dişler aralıklı şekilde sıralanıyorsa, ortodonti tedaviye gerek kalmayacak hafif diş eğrilikleri yamuklukları var ise, madde kayıpları durumlarında lamine diş tedavisi uygulanabilir

Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği porselen materyali kullanılarak kaplamaları hazırlar. Böylece her bir kaplama için ışık geçerliliği vardır ve buna bağlı olarak da oldukça doğal yansımalar elde edilir. Aşınmaya karşı dirençli, tutuculuğu son derece iyi ve çok kısa süre içerisinde hazırlanıp uygulandığından dolayı avantajlı olarak sıklıkla tercih edilen uygulamaların başında yer alır.

Gebze Diş, Darıca Diş ve Çayırova Diş denince akla gelen ilk Polikliniktir Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.

WhatsApp Destek